ROMO KURUMSAL
ROMO INTERIOR DESIGN
İzmir/Sarnıç’ta 5800 m2 kapalı alana kurulu fabrikamızda ROMO İnterior Design adı altında; müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için, sektöründeki her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekteyiz. Projelerimizdeki tasarım ve hizmet standartlarına bu özellikleri yansıtmaktayız.
ROMO INTERIOR DESIGN

İzmir/Sarnıç’ta 5800 m2 kapalı alana kurulu fabrikamızda ROMO İnterior Design adı altında; otel, restoran ve kafe gibi genel mekânlarınız da iç mimari danışmanlık, tasarım ve taahhüt hizmetleri de vermekteyiz. Profesyonel üretim kadromuz ve konularında uzman mimari ekibimiz ile projelere sadece üretici ve satıcı olarak değil, aynı zamanda çözüm ortağı olarak da destek vermekteyiz.

MODERN ÇİZGİLER

Müşteri portföyümüzün büyük bölümünü turizm sektörünün oluşturduğu bir ortamda genellikle mimari gruplarla çalışılmaktadır. Mimari ekiplerin tasarımlarını gerçekleştirdikleri her proje, ekibimiz tarafından hayata geçirilmektedir. Yani biz müşterilerimize “Siz hayal edin, biz yapalım, hayata geçirelim.” diyoruz. Sabit ve hareketli mobilya konusunda profesyonelleşmiş olan firmamız, hayal ettiğiniz her türlü ürünü doğru ergonomi koşulları içinde üretebilmektedir. Standart bir koleksiyon yerine isteğe, projeye ve mekâna göre ürün üretebilmek firmamızın diğer birçok rakiplerinden açık fark ile öne geçmesini sağlamaktadır. Yeni yapılan yatırımların sonucunda sabit ahşap çözümleri ve üretiminde üst düzeye gelmiş bulunmaktayız. Böylelikle müşterilerimize tek bir firma ile muhatap olma lüksünü sunarak, çözüm üretebilme noktasına gelinmiştir.

YENİLİKÇİ TASARIMLAR

ROMO İnterior Design; yurt içinde ve yurt dışında göstermiş olduğu faaliyet ve hizmetlerini yürütürken; müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için, sektöründeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmek adına değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemektedir. Uygulama ve hizmet politikasına bu özelliklerini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Firmamız bu amaçla, her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, müşteri memnuniyeti sağlamak, maliyetleri müşteri odaklı en alt seviyeye düşürmek için konusunda uzman personel ile gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Yönetim olarak; tüm bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için; imalat güvenilirliği, zamanında teslim, maliyet oluşturma tekniklerinin uygulanması ve özellikle müşteri memnuniyeti firmamızın temel ilkelerini oluşturmaktadır.

İlkemiz “geçmişten gelen tecrübemizle, geleceği tasarlamak” olmuştur.

SİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ

ROMO kollesiyon haricinde evinizde de size özel çözümler sunar. Ticari mekanların, otellerin, fuar standlarının, tasarım –uygulama ve teslim süreçlerinin her aşamasını titiz bir çalışmayla sonlandırmayı ilke edinmiştir.


Projeler de çalışırken öncelikle mekanı inceleyerek, mekanın tüm verilerini değerlendiririz.tasarım aşamasında müşterilerimizin;hayalleri,yaşam tarzları,zevkleri, fonksiyonelliği düşünülerek tasarlanır.Tasarımlarımız projelendirilerek sunulur ve titiz bir çalışmayla uygulama aşamasına geçilir.


Tasarım sürecini sadece mobilya olarak görmeyen ROMO ; Aksesuarıyla, perdesiyle, döşemelik kumaş alternatifleriyle,duvar kağıdıyla bir bütün olarak görmektedir. Bu bakış açısıyla size keyifle yaşanacak mekanlar tasarlamak ilkemiz olmuştur.